اللهم العن الجبت و الطاغوت و ابنتیهما
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

سری اول سؤالات

***

از اهل سنت و منکرین حقائق خواستاریم که بدون هیچگونه تعصب به سری اول سؤالات شماره بندی شده ی وبلاگ اللهم العن الجبت و الطاغوت ، که دقیق و مستند از کتب معتبر اتخاذ گشته اند ،پاسخ دهند اگر می توانند .

تعداد سؤالات سری اول : 18سؤال

؟

برای مشاهده ی سؤالات به: قسمت موضوعات /سؤالات بروید و یا به قسمت های زیر مراجعه نمایید.

آدرس لینک : omar.loxblog.com/cat/11/0/%D8%B3%D8%A4%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA.htm
ارسال توسط س.ع.م

دروغ بزرگ ازدواج ام کلثوم دختر، امیرالمؤمنین علیه السلام با عمر

***

سؤال: اهل سنت جواب بدهند : به ادله ی مختلف از کتب خود اهل سنت و کتب معتبر تاریخی ، ازدواج ام کلثوم دختر امیرالمؤمنین علیه السلام با عمر بن الخطاب ،صورت نگرفته است و این ادعا دروغی بیش نیست ، پس چرا شما سعی بر این دارید که این دروغ بزرگ را واقعی جلوه دهید ؟ آیا می خواهید ذره ای از باطل بودن مذهبتان را بدین وسلیه بپوشانید ؟

جویندگان حق، برای مشاهده ی ادله مستند و متقن مذکور به ادامه ی مطلب بروند :ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

اهل سنت ابوبکر را از پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله می دانند !!

***

سؤال : لطفا اهل سنت پاسخ بدهند : علمای شما در کتاب هایشان ، ابوبکر را ( که کفرش از کتب خودتان ثابت شده ) از اشرف مخلوقات و کائنات عالم ، پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله بالاتر می دانید! آیا این حرف مستلزم کفر علمایتان نمی شود، که پیامبر صلی الله علیه و آله را از کسی پایین تر بدانند ؟ آن هم از بدترین افراد عالم ؟!!

جویندگان حق برای مشاهده ی مستند به ادامه مطلب بروند ...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م
ارسال توسط س.ع.م

طبق اعتراف علمای اهل سنت، عمر احکام الهی را بلد نبود!

***

سؤال : اهل سنت جواب بدهند : شما در کتابهای خودتان معترفید که عمر ( علاوه بر اینکه در هیچ زمینه ای سواد نداشته ) تیمم ( را نیز ) نمی دانسته و همچنین اگر کسی از او می پرسید:_ در صورت جنابت و نبود آب تکلیف چیست ؟ جواب می داده : نماز را ترک کن تا آب پیدا شود ! _ و عمر حتی اگر تا دو ماه هم آب نمی یافت ،  نماز نمی خواند !!! آیا تبعیت از چنین شخصی که نه سواد به احکام خدا داشته نه دین داشته ، چرا که خودش می گفته حتی تا 2 ماه هم نماز نمی خواند، صحیح است ؟

مستند این مطلب برای جویندگان حق در ادامه ی مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

اعتراف علمای اهل سنت به وجود منافق در بین اصحاب پیامبر صلی الله علیه و آله

***

 

سؤال1: اهل سنت پاسخ دهند :با وجود اینکه علمایتان اعتراف به این دارند که در بین اصحاب منافقین نیز وجود داشته اند ، چرا شما اصرار بر آن دارید که تمام اصحاب پیغمبر صلی الله علیه و آله از اهل بهشتند، اگر چنین است پس منافقین جایگاهشان ، جهنم است و لذا ست که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نام منافقینی که می خواستند حضرت را ترور کنند را به حذیفة یاد دادند و بسیاری از صحابه از حذیفة می پرسیدند که آیا ما جزء منافقینی هستیم که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نامشان را به تو داده و از جمله افراد عمر بن خطاب بود که قبلا اشاره شد ، پس معلوم می شود که عمربن الخطاب خودش را از منافقین می دانسته و إلا کسی که به خودش مطمئن باشد سؤال نمی کند . 

مطلب مستند در ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

*ولادت با سعادت مولای متقیان، امیرمؤمنان علی علیه السلام بر شیعیان جهان تبریک و تهنیت باد*

مطالب مربوط به روز میلاد در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 2 خرداد 1392برچسب:,
ارسال توسط س.ع.م

 سر فصل سؤال5:

 هجوم به خانه ی وحی و به زور بودن بیعت امیرالمؤمنین علی علیه السلامبا ابوبکر و ماجرای سقط جنین حضرت زهرا سلام الله علیها به اعتراف علمای اهل سنت

(علمای شیعة : امیرالمؤمنین علیه السلام هیچگاه بیعت نکرد .)

***

 سؤال : اهل سنت جواب بدهند : شما معترفید در کتاب هایتان 1. بیعت امیرالمومنین علی علیه السلام با ابوبکر به زور و اجبار بوده ( البته نظر شیعه آن است که حضرت هیچگاه بیعت نکرد ) پس چرا می گویید که ابوبکر با اجماع صحابه خلیفه شد ؟ آیا امیرالمومنین علیه السلام نفس پیغمبر صلی الله علیه و اله نبود ؟ آیا نظر او نزد مسلمانان مهم نبوده ؟دلیل مخالفت او چه بوده ؟جز آنکه دلش برای اسلام می سوخته همچنان که پیغمبر اکرم صلی الله علیه و اله نیز دلش برای اسلام می سوخت که برای آینده اسلام امیرالمؤمنین علیه السلام را به عنوان جانشین بعد از خود معرفی نموده ؟ 2. در کتاب هایتان معترفید که عمر تهدید کرد که خانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها همان خانه ی وحی را به آتش می کشد و این کار را کرد . و این همان خانه ایست که بدون اجازه کسی حق ورود در آن را نداشت آن !خانه ای که حتی خود  رسول خدا صلی الله علیه و الهبدون اذن داخل نمی شد و همیشه هنگامی که به آن می رسید می گفت انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا .پس چگونه عمر به این خانه حمله برد و این درب را آتش زد و اهل خانه را به سوزانیدن تهدید نمود 3. شما در کتاب هایتان معترفید که عمر ، حضرت زهرا سلام الله علیها را زد و بین در و دیوار قرار داد و محسنش را سقط نمود سؤال اینجاست آیا شما در اصح کتب خود حدیث نقل نکرده اید که پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود : "هر که فاطمة را بیازارد مرا آزرده است ؟" پس چرا از کسی تبعیت می کنید که حضرت زهرا سلام الله علیها را آزرد که همان آزار پیغمبر و خداست  ؟ اگر چنین است پس چرا پیرو کسی هستید که دشمن پیغمبر واهلبیت علیهم السلام است.

مستند سؤال در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

 سر فصل سؤال6:

 دوری نمودن کبار صحابه از بیعت با ابوبکر به اعتراف اهل سنت

***

 متن سوال :مخالفین جواب از این سوال را بدهند : آیا امیرالمؤمنین علی علیه السلام  و عباس پسر عموی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و بزرگان بنی هاشم اهل حل و عقد و شور و مشورت نبودند؟ مگر آنها از بزرگان صحایه و عقلای قوم نبودند؟ اگر چنین است پس چگونه به اعتراف همه ی علمای اسلام این بزرگاواران با ادعای خلافت ابوبکر مخالف بودند، این چه اجماعی است که بدون حضور این افراد مهم تشکیل شده؟ آیا این است معنای خلافت و حکومت ابوبکر بر اساس اجماع نزد شما؟و آیا حضرت صدیقه طاهرة سلام الله علیها که پاره تن پیغمبر صلی الله علیه و آله بود لا اقل از بزرگان صحابه محسوب نمی شد ؟جواب دهید.

برای مطالعه دقیق و مستند به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

پس از 14 قرن پیکر پاک حجر بن عدی سالم نمایان شد.

سندی دیگر بر جنایات وهابیت و سلفی ها و رسوایی و رو سیاهی بیشتر آنان

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 472
بازدید دیروز : 139
بازدید هفته : 611
بازدید ماه : 2729
بازدید کل : 780500
تعداد مطالب : 168
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1