اللهم العن الجبت و الطاغوت و ابنتیهما
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک

 سر فصل سؤال5:

 هجوم به خانه ی وحی و به زور بودن بیعت امیرالمؤمنین علی علیه السلامبا ابوبکر و ماجرای سقط جنین حضرت زهرا سلام الله علیها به اعتراف علمای اهل سنت

(علمای شیعة : امیرالمؤمنین علیه السلام هیچگاه بیعت نکرد .)

***

 سؤال : اهل سنت جواب بدهند : شما معترفید در کتاب هایتان 1. بیعت امیرالمومنین علی علیه السلام با ابوبکر به زور و اجبار بوده ( البته نظر شیعه آن است که حضرت هیچگاه بیعت نکرد ) پس چرا می گویید که ابوبکر با اجماع صحابه خلیفه شد ؟ آیا امیرالمومنین علیه السلام نفس پیغمبر صلی الله علیه و اله نبود ؟ آیا نظر او نزد مسلمانان مهم نبوده ؟دلیل مخالفت او چه بوده ؟جز آنکه دلش برای اسلام می سوخته همچنان که پیغمبر اکرم صلی الله علیه و اله نیز دلش برای اسلام می سوخت که برای آینده اسلام امیرالمؤمنین علیه السلام را به عنوان جانشین بعد از خود معرفی نموده ؟ 2. در کتاب هایتان معترفید که عمر تهدید کرد که خانه ی حضرت زهرا سلام الله علیها همان خانه ی وحی را به آتش می کشد و این کار را کرد . و این همان خانه ایست که بدون اجازه کسی حق ورود در آن را نداشت آن !خانه ای که حتی خود  رسول خدا صلی الله علیه و الهبدون اذن داخل نمی شد و همیشه هنگامی که به آن می رسید می گفت انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا .پس چگونه عمر به این خانه حمله برد و این درب را آتش زد و اهل خانه را به سوزانیدن تهدید نمود 3. شما در کتاب هایتان معترفید که عمر ، حضرت زهرا سلام الله علیها را زد و بین در و دیوار قرار داد و محسنش را سقط نمود سؤال اینجاست آیا شما در اصح کتب خود حدیث نقل نکرده اید که پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود : "هر که فاطمة را بیازارد مرا آزرده است ؟" پس چرا از کسی تبعیت می کنید که حضرت زهرا سلام الله علیها را آزرد که همان آزار پیغمبر و خداست  ؟ اگر چنین است پس چرا پیرو کسی هستید که دشمن پیغمبر واهلبیت علیهم السلام است.

مستند سؤال در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

 سر فصل سؤال6:

 دوری نمودن کبار صحابه از بیعت با ابوبکر به اعتراف اهل سنت

***

 متن سوال :مخالفین جواب از این سوال را بدهند : آیا امیرالمؤمنین علی علیه السلام  و عباس پسر عموی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و بزرگان بنی هاشم اهل حل و عقد و شور و مشورت نبودند؟ مگر آنها از بزرگان صحایه و عقلای قوم نبودند؟ اگر چنین است پس چگونه به اعتراف همه ی علمای اسلام این بزرگاواران با ادعای خلافت ابوبکر مخالف بودند، این چه اجماعی است که بدون حضور این افراد مهم تشکیل شده؟ آیا این است معنای خلافت و حکومت ابوبکر بر اساس اجماع نزد شما؟و آیا حضرت صدیقه طاهرة سلام الله علیها که پاره تن پیغمبر صلی الله علیه و آله بود لا اقل از بزرگان صحابه محسوب نمی شد ؟جواب دهید.

برای مطالعه دقیق و مستند به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

پس از 14 قرن پیکر پاک حجر بن عدی سالم نمایان شد.

سندی دیگر بر جنایات وهابیت و سلفی ها و رسوایی و رو سیاهی بیشتر آنان

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب...
ارسال توسط س.ع.م

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 143
بازدید دیروز : 122
بازدید هفته : 143
بازدید ماه : 1901
بازدید کل : 765319
تعداد مطالب : 168
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1